Restauracja Salem

Restauracja Salem

Restauracja Salem

Od 20 lat z Wami.

Restauracja Salem to miejsce, w którym zasmakujecie Państwo pysznych potraw zarówno kuchni polskiej jak i międzynarodowej.

Eleganckie, miłe i przytulne wnętrza oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że nasza restauracja to miejsce dobre i właściwe na każdą chwilę dnia. Każdy wytrawny smakosz znajdzie u nas coś dla siebie i najważniejsze – nigdy nie wyjdzie głodny.

Od 20 lat słyniemy ze wspaniałej i pysznej kuchni idącej z duchem czasu, której smaki i aromaty na długo Państwo zapamiętacie. Nasze menu ciągle zmieniamy i udoskonalamy, zawsze starając się Państwa zaskakiwać. Pełna odpowiedzialność, za doznania kulinarne naszych klientów, spoczywa na barkach właściciela restauracji Jakuba Ruszkiewicza, który jest jednocześnie szefem kuchni i posiada 20-letnie doświadczenie w zawodzie.

Nasza restauracja od lat świadczy usługi cateringowe. Możecie Państwo złożyć zamówienie na potrawy gorące, zimne przekąski, ryby faszerowane, wyroby garmażeryjne własnej produkcji, a także dania z dziczyzny, w której przygotowaniu specjalizujemy się jako nieliczni. Wszystko dostarczamy pod pod wskazany adres do Państwa domu lub firmy.
Zapraszamy do składania zamówień.


Salem-res


 

Przytulnie, rodzinnie, z klasą.

Goście Salemu mają do dyspozycji 2 sale restauracyjne na 40 i 30 osób oraz salę bankietową mogącą pomieścić 130 gości.

Nasza restauracja jest lokalem w pełni klimatyzowanym. Dysponujemy dużym, zamykanym parkingiem. Otacza nas piękna, zadbana roślinność i zawsze dużo kolorowych kwiatów.

Bezpośrednio z salą bankietową łączą się drewniane tarasy, które są doskonałym, klimatycznym miejscem na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, firmowej, czy po po prostu grilla podczas uroczystości weselnych.

Mieścimy się w centrum Pabianic, przy ul. G. Roweckiego. Od Łodzi dzieli nas jedynie 15 minutowy dojazd.

 

Restauracja Salem menu